תפריט

רישום פטנט בארה"ב

רישום פטנט בארה"ב נחשב לאחד הנושאים המדוברים ביותר בשנים האחרונות. לא מעט אנשים מתעניינים בתחום, יש לא מעט יתרונות לרישום של הפטנט בארצות הברית. למשל, חשוב לזכור כי ארצות הברית מהווה פוטנציאל שיווקי אדיר, בזכות גודל השוק העצום שלה. לכן אין זה מפתיע כי לא מעט יזמים ולא מעט ממציאים, מתעניינים בתחום ומעוניינים לקבל ייעוץ מקצועי בנושא. אנו במשרד עורכי הפטנטים כץ, פרזנטי ושות' נשמח לספק לכם את כל הליווי והייעוץ המקצועי הדרוש לכם, על מנת לרשום את הפטנט בארה"ב. אנו נהנים משנים של וותק וניסיון בתחום ומקפידים על יחס אישי ומקצועי לכל לקוח.

רישום פטנט בארה"ב

רישום פטנט בארה"ב – כל מה שחשוב לדעת בנושא

קודם כל, חשוב להבין כי אחת הדרכים המוכרות ביותר על מנת לקבל פטנט רשום בארה"ב, היא להגיש בקשה לפטנט במשרד הפטנטים האמריקאי. אך למעשה, הרבה יותר נוח להגיש בקשה לפטנט ברשות הפטנטים הישראלית, על מנת להשתמש במסלול ה- PPH. מדובר על דרך פשוטה ויעילה יותר לזכות ברישום פטנט בארה"ב, על סמך רישום הפטנט בארץ. כדאי לדעת כי מסלול ה- PPH הינו מסלול של שיתוף פעולה בין משרד הפטנטים בארה"ב לבין משרד הפטנטים בארץ. באמצעות ייעוץ מקצועי וליווי אישי של משרד עורכי פטנטים מיומן ומקצועי, תוכלו ליהנות מאסטרטגיה מתאימה, שתאפשר לכם לרשום את הפטנט גם בארץ וגם בארה"ב. כדאי להדגיש כי רק משרד עורכי פטנטים שמכיר את התחום לעומק ועובד עם טובי המומחים בתחום, יצליח לנסח את הבקשה המתאימה ביותר, על מנת להבטיח לממציא את מימוש הפוטנציאל המקסימלי בהמצאה שלו.

רישום פטנט בארה"ב – מה מעולם לא סיפרו לכם?

חשוב להדגיש כי לא פעם ניתן לשמוע על אנשים שהגישו בקשה לרישום פטנט בארה"ב, אך התברר כי מדובר בתהליך הרבה יותר ארוך, מאשר הגשת בקשת הפטנט בארץ ולאחר מכן שימוש במסלול ה- PPH. לכן חשוב תמיד להתייעץ עם אנשי מקצוע שמתמחים בתחום, כדי להבין מהי האופציה היעילה והמתאימה ביותר עבורכם. כמובן שבחלק מהמקרים עדיף יהיה להשתמש במסלול הישיר, לכן חשוב להבין את כל הדקויות בתחום. כמו כן, כדאי לזכור כי בזכות אמנת פריז, ניתן לבקש כי יכירו בתאריך הבכורה של הבקשה הראשונה להגשת הפטנט גם במדינות אחרות. כמובן שמדובר רק על המדינות שבחרו לחתום על האמנה. באופן כללי, ישנו פוטנציאל עסקי גדול בהגשת הבקשה לפטנט במספר מדינות שונות, אך כמובן שיש להבין את כל ההשלכות הנובעות מכך.

מלאו פרטיכם מטה ונציגנו ישמחו לענות לכם על כל שאלה שתצוץ

    אנו במשרד עורכי הפטנטים כץ, פרזנטי ושות' נשמח לסייע לכם בתחום של רישום פטנט בארה"ב. באמצעות רישום הפטנט תהנו ממונופול בתחומי ארה"ב, ללא שום חשש מתחרות. אנו עוסקים בליווי וייעוץ אישי לממציאים החל מהשלבים הראשונים ועד לרישום הפטנט. לקבלת מידע נוסף, צרו קשר.