תפריט

אודות

משרד פטנטים כץ, פרזנטי ושות' מעניק פתרון מקצועי כולל בתחום הקניין הרוחני. במהלך שני העשורים האחרונים, מלווה המשרד חברות, ארגונים וסטארט אפים, בארץ ובעולם ומספק להם שירותי אסטרטגיה וניהול של נכסי קניין רוחני.

בראש הצוות המקצועי של המשרד עומדים עו"פ איציק כץ ועו"ד ד"ר שרה פרזנטי-מור, מהמומחים המובילים בישראל בתחום הקניין הרוחני.

הרקע המקצועי העשיר וההכרות המעמיקה עם עולמות העסקים, הטכנולוגיה והיזמות מאפשרים ל-כץ, פרזנטי ושות' לגבש עבור כל לקוח מדיניות קניין רוחני בהתאמה אישית, בהתבסס על האסטרטגיה העסקית שלו, צרכיו העסקיים בהווה ובעתיד והמסגרת התקציבית שהוגדרה לצורך העניין.

התוצאה הינה הגנה מרבית על נכסיו הרוחניים, לרבות רשימת פטנטים, סימני מסחר, מדגמים, זכויות יוצרים ועוד.

כחלק מתפיסת השירות המתקדמת של כץ, פרזנטי ושות', מפקח הצוות הבכיר של המשרד, באופן אישי, על כל אספקט של פעילותו המקצועית – החל מגיבוש אסטרטגיה ועריכת פטנטים, דרך רישום פטנטים, סימני מסחר ומדגמים ועד לליטיגציה ואכיפת זכויות הקניין הרוחני. כמו כן, מקפיד המשרד על רמת עדכנות מרבית בכל הנוגע לדינים, עדכוני פסיקה ונהגים בכל תחומי פעילותו, בארץ ובעולם.

במסגרת פעילותו הבינלאומית, מקיים כץ, פרזנטי ושות' שיתוף פעולה מתמשך עם משרדי קניין רוחני ופירמות משפטיות ברחבי העולם וחבר ב-AIPPI.

מערכת הקשרים המקצועיים הענפה, לצד ההכרות המעמיקה של נהלי הקניין הרוחני הבינלאומיים, מאפשרים למשרד להגן על האינטרסים של לקוחותיו בכל רחבי העולם, לרבות בשווקים מתמחים.