תפריט

צוות המשרד

עו"פ איציק כץ

עו"פ איציק כץ הוא עורך פטנטים ויזם שהחל את דרכו המקצועית החל כיזם וממציא, ולאורך השנים פיתח 13 פטנטים, אשר נרשמו בכל רחבי העולם.

לצד פעילותו היזמית, מילא שורה של תפקידים בתחומי הנדסת התוכנה והמחקר והפיתוח, אשר הקנו לו רקע טכנולוגי עשיר, המשמש אותו במסגרת פעילותו ב- כץ, פרזנטי ושות'.

בשנת 1992 נמנה עו"פ כץ על צוות היזמים שהקים את חברת Zen Research, אשר התמחתה בפיתוח DVD/CD מתקדמים. במסגרת תפקידו, ניהל את תחום המו"פ והתמחה במגוון תחומים טכנולוגיים, לרבות מדעי המחשב, אלקטרוניקה דיגיטלית ואנלוגית, אופטיקה ומכניקה.

בשנת 2000 הונפקה החברה בבורסה הבריטית, לפי ערך של 450 מיליון דולר.

כמומחה בתחום הקניין הרוחני, מילא עו"פ כץ שורה של תפקידים במשרדי עו"ד בחברות מסחריות, לרבות מנהל קניין רוחני בחברת Mobileye.

במהלך העשור האחרון, הוא מוביל את פעילותה של כץ, פרזנטי ושות'. במסגרת פעילות המשרד, ליווה מאות יזמים וארגונים ותרם רבות להצלחתם, בזכות הכרות מעמיקה עם עולמות היזמות, העסקים והטכנולוגיה.

במסגרת שירותו הצבאי, מילא עו"פ כץ תפקיד של נווט בחיל האוויר, וכיום, הוא חבר במועדון העסקים כנפי הזהב. כמו כן, הוא חבר ב-AIPPI, ארגון הקניין הרוחני העולמי.

עו"פ כץ הינו בעל תואר B.Sc. בהנדסת מחשבים מאוניברסיטת קליפורניה בנורת'רידג' (לוס אנג'לס) ותואר M.Sc. בהנדסת מחשבים מאוניברסיטת קולומביה הבריטית בוונקובר (UBC), וכן, הינו בוגר קורס עו"פ באוניברסיטת בר אילן.


רונן פרזנטי – שותף מנהל

רונן פרזנטי הוא שותף-מנהל במשרד כץ-פרזנטי ושות', האחראי על כל הפעילות היומיומית השוטפת של המשרד כולל שיווק, פיתוח עסקי, ניהול פיננסי, קשרי לקוחות ושיתופי פעולה עם משרדים ולקוחות בחו"ל.

רונן, יליד ישראל, התגורר ולמד במהלך השנים בארה"ב. הוא בעל תואר ראשון בקולנוע מקולומביה קולג', שיקגו, אילינוי.

רונן הוא איש שיווק ופיתוח עסקי מנוסה ועתיר ידע בתחום הקניין הרוחני. את מקצועיותו הנרחבת הוא רכש במשך כעשר שנים בהן עבד בתפקידים ניהוליים ובתפקידי שיווק ופארה-ליגל במשרדי פטנטים ומשרדי עורכי דין גדולים ומוכרים בשוק הישראלי. ניסיונו העשיר התרחב לשליטה בכל רזי עולם רישום הפטנטים.

בתחילת 2015 גויס רונן על ידי עורך הפטנטים איציק כץ, שעבד עד אז לבדו כעורך פטנטים עצמאי.

במארס 2017 מונה רונן לשותף-מנהל ושם המשרד השתנה לכץ-פרזנטי ושות'.


 

עו"ד ד"ר שרה פרזנטי-מור

מבכירות עורכות הדין בתחום הקניין הרוחני בישראל

עם הסמכתה, בשנת 1982, יסדה את משרד עו"ד ד"ר שרה פרזנטי ושות' ועמדה בראשו. לאורך השנים, ליוותה מאות יזמים וארגונים, בעיקר בתחומי המכשור הרפואי, התוכנה, האלקטרוניקה והמכניקה.

לצד פעילותה המסחרית, ייצגה ד"ר פרזנטי מור את מדינת ישראל בשורה ארוכה של ועדות ואירועים רשמיים בתחום המשפט, בארץ ובחו"ל. כמו כן, שימשה כחברה בועדת גבאי ובועדת אופיר, כנציגת משרד המשפטים ולקחה חלק בניסוח חוק זכויות היוצרים החדש 1999. בנוסף, שימשה כשופטת בבית הדין המשמעתי של לשכת עורכי הדין.

במהלך שני העשורים האחרונים, משמשת ד"ר פרזנטי מור כמרצה בשורה ארוכה של מוסדות להשכלה גבוהה, לרבות אוניברסיטת בן גוריון, האוניברסיטה הפתוחה והמכללה הבינתחומית הרצליה. כיום, היא נמנית על סגל המכללה האקדמית כנרת ומשמשת כמרצה בכירה במוסד.

עד היום, פרסמה ד"ר פרזנטי מור ארבעה ספרים בתחום הקניין הרוחני, לצד שורה ארוכה של מאמרים, אשר התפרסמו במגזינים ובאתרים מקצועיים, בארץ ובחו"ל.

עו"ד פרזנטי מור אוחזת בתואר Ph.D. במשפטים מה-PantheonAssas Paris II , צרפת ובתואר LLB מאוניברסיטת תל אביב.


ד"ר אפרים יסגר

שותף – עורך פטנטים ראשי

ד"ר אפרים יסגר עלה לישראל עם משפחתו ביולי 1998 והוא בעל רישיון של עורך פטנטים מאז 2013. במהלך השנים רכש ניסיון של קרוב ל-20 שנה בתחום הקניין הרוחני בישראל. אפרים צבר ניסיון תעשייתי מעשי במחקר, פיתוח מוצרים וניתוח טכני בחברות כימיקליות מובילות בארה"ב.

  • Applications Scientist, chemical manufacturer Mallinckrodt Baker, Inc., NJ, USA – 1991 – 1990
  • Chemical Analyst, Hoffman-La Roche Pharmaceutical Company, NJ, USA – 1990
  • Analytical Chemist, chemical manufacturer Union Carbide Corp., NY, USA – 1989

אפרים הצטרף למשרד הפטנטים כץ, פרזנטי ושות' בתחילת 2018.

תחום התמחותו במשרד כוללת עריכת פטנטים וניהול בקשות ברחבי העולם בתחומי טכנולוגיה שקשורים למכשור רפואי, כימיה ופיסיקה מעשית, הנדסה כימית, כימיה, פיסיקה, מדעי החיים, טכנולוגיה סביבתית ירוקה, רוקחות, ואמצאות בתחום המכניקה/אלקטו-מכניקה.

מתן טיפול ושירות ללקוחות שמחפשים אסטרטגיה גלובלית בתחום הקניין הרוחני ופיתוח תיק מוצרים.

לפני הצטרפותו למשרד כץ פרזנטי ושות, עבד אפרים כעורך פטנטים במשרדי פטנטים קטנים וגדולים בישראל.

השכלה

  • Doctor of Science, Chemical Engineering, Technion – Israel Institute of Technology (IIT), Haifa, Israel – 1989
  • Master of Science, Chemical Engineering, Cornell University, Ithaca, NY, USA – 1984
  • Bachelor of Science, Chemistry and Physics, New York University, New York, NY, USA – 1980