תפריט

האם גם אתם צריכים לרשום את סימן המסחר שלכם בעולם?

האם גם אתם צריכים לרשום את סימן המסחר שלכם בעולם?

נסו לדמיין לעצמכם את הסיטואציה הבאה: אתם טסים לחופשה מפנקת בחו"ל, והדבר הראשון שאתם רוצים לעשות כשאתם נוחתים הוא ליהנות מקפה טוב. בחו"ל, הקפה האהוב עליכם הוא זה של "סטארבאקס".

בשונה מבתי קפה מקומיים שהסימנים המסחריים שלהם לא יגידו לכם דבר (וכך גם לא תחפשו אחריהם או תזהו אותם), הסימנים של "סטארבאקס" מוכרים לכם היטב!

מלאו פרטיכם מטה ונציגנו ישמחו לענות לכם על כל שאלה שתצוץ

  בכל סימן מסחרי טמון כוח עצום ופוטנציאל שיווקי אדיר. רישום סימן מסחר בעולם מאפשר לכל מותג לשמור על "נכסיו", ולמנוע הפרות ושימושים ע"י גורמים חיצוניים ומתחרים. מבלי שבעלי "סטארבאקס" היו רושמים את הסימן המסחרי שלהם, סביר כי היו אלו שלא היו חושבים פעמיים, ובוחרים "לשכתב" את הסימנים המסחריים וכך ליהנות מהמוניטין של ענקית הקפה העולמית.

  רישום סימן מסחר בעולם הינו צעד נוסף בדרך ליצירת מותג חזק ומוכר. האם גם אתם צריכים לפעול לטובת רישום הסימן המסחרי שלכם בעולם?

  הסימן שלכם רשום בעולם. מה זה נותן לכם?

  ישנם עסקים שפועלים בזירה המקומית בלבד, בעוד ישנם כאלו שמתרחבים גם מחוץ לישראל. רבים סבורים כי רק עסקים עם שולחות בינלאומיות צריכים להגן על הסימנים המסחריים שלכם. בפועל, גם עסקים הפועלים בשוק המקומי בלבד צריכים להגן על הסימנים המסחריים שלהם. מדוע?

  • ייחודיות ובידול (הסימנים המסחריים שלכם – רק שלכם)
  • במידה ותרצו להתרחב לפעילות בינלאומית, תוכלו לעשות שימוש בסימנים הקיימים
  • מוכרים את המוצרים שלכם ללקוחות בחו"ל ברשת? חשוב שהסימנים שלכם יהיו מוגנים ורשומים

  בדיקות מקדימות לפני רישום סימן מסחר בעולם

  רישום הסימן המסחרי בחו"ל מצריך בדיקה מקיפה ונרחבת במדינה הרלוונטית. המטרה היא להבטיח כי אין סימנים דומים או זהים לסימן שלכם – זה שאתם רוצים שיעניק לכם בידול ויהיה הפנים שלכם בכל פינה בעולם. ישנם שלל מאגרים המאגדים בתוכם סימנים מסחריים, ואנו נוכל לבצע את הבדיקה בעבורכם.

  "מה זה פרוטוקול מדריד ואיך הוא רלוונטי לרישום הסימן שלי?"

  שנת 1989 הייתה שנת מפתח בכל הקשור לעניין רישום סימני מסחר בחו"ל. עד לפני אותה שנה, כל חברה שרצתה לרשום את הסימנים המסחריים שלה בחו"ל, הייתה צריכה לבצע רישום נפרד בכל מדינה. רק דמיינו לעצמכם כמה קשה עבדו מותגי ענק שביססו את מעמדם במדינות שונות (היכרות עם חוקי המדינה, השקעה אדירה בזמן וכסף, בירוקרטיה סבוכה).

  החל משנת 1989, ניתן להגיש בקשה מרוכזת לרישום הסימנים המסחריים בחו"ל. חשוב לדעת: הרישום מתאפשר כל עוד המדינה הראשונית ומדינת היעד הרלוונטית (בה רוצים לרשום את הסימן) חברות בפרוטוקול מדריד.

  מעוניינים לבצע רישום סימן מסחר בעולם? משרד "כץ פרזנטי ושות'" לשירותכם! רישום הסימן המסחרי שלכם – בארץ ובחו"ל, מעניק לכם את הביטחון כי הסימנים המזוהים אתכם ושנבנים אתכם, ישארו ברשותכם ולשימושכם בלבד. אנו מציעים ייעוץ מקצועי וליווי מלא בכל שלבי התהליך.