תפריט

מדוע גם אתכם צריך לעניין רישום פטנטים הייטק?

אחרי תקופה ארוכה של עבודה מאומצת, אתם כמעט וחוצים את קו הסיום: הגעתם לשלב רישום פטנטים בהייטק! מדובר על תהליך שאולי אינו קצר, אך הוא מרגש, מעצים ובשיאו – מאד מספק. אנחנו ב"כץ פרזנטי ושות"", שמחים להציע לכם ליווי מקצועי מלא הניתן ע"י עורך פטנטים. אנו נדאג לכל המעטפת המקצועית – מהכנת הטפסים, הגשתם ומתן תגובה מידית לפידבקים שנקבל. 

הפטנט כזכות קניינית רשומה – מה חשוב שתדעו?

לא במקרה אתם מתעניינים אודות רישום פטנטים בהייטק. בדין הישראלי מתבצעת תחימה בין זכויות קניין רוחני שיש לרשום ובין כאלו שמוגנות גם ללא רישום. פטנטים דורשים רישום מלא, כך שעליכם לחבור לעורך פטנטים מוסמך ומקצועי. חשוב להדגיש: אם לא תפעלו לרישום האמצאה שלכם כפטנט הוא יהיה "פרוץ"  – נחלת הכלל וכל אחד יוכל ליהנות מפרי אמצאתכם ולעשות שימוש באמצאה מבלי שיש לכם יכולת להפסיקו וללא הכרה בזכותכם. 

מלאו פרטיכם מטה ונציגנו ישמחו לענות לכם על כל שאלה שתצוץ

  רישום פטנטים – אז מי באמת מרוויח מזה?

  אפשר להניח שאילו לא הייתה אפשרות לרשום את אמצאתכם כפטנט, לא הייתם ממהרים להמציא ולהשקיע זמן וכסף באמצאה. מדוע ניתנת כלל האפשרות הזו לרשום פטנט? מסיבה פשוטה למדי:ללא מתן המונופול לבעלי האמצאה, המוטיבציה להשקיע בפיתוח אמצאות הייתה נמוכה מאד ומספר הפיתוחים הטכנולוגיים שכיום נהנה מהם הציבור הרחב, כלל לא היו באים לעולם. הודות לאפשרות הניתנת לרשום את האמצאה כפטנט, מפותחים מוצרים נפלאים בשלל תחומים, לרבות בתחום ההייטק. 

  מעבר לרצון שלכם להשפיע לטובה על הציבור עם הפיתוח שלכם, רישום אמצאות בהייטק מעניק לכם הרבה יתרונות . מי באמת יוצא נשכר מהאמצאה שלכם?

  • לפני הכל: הציבור הרחב. אמצאות חדשות משדרגות את החיים והופכות אותם קלים יותר. דוגמא קלאסית שממחישה זאת היא כונן הדיסק און קי, שנמצא כמעט בכל בית ובכל משרד. 
  • אתם: כבעלי פטנט רשום על אמצאתכם, אתם זוכים בבידול עסקי-שיווקי שמתורגם לכסף (ופטנטים ישראלים הוכיחו לא אחת כי מדובר על הרבה כסף).

  רישום אמצאות בהייטק – 3 סיבות טובות לרשום את האמצאה כפטנט

  • הקניין הרוחני: הערך הרגשי שיש לרישום פטנט רב. השקעתם זמן וכסף, נפגשתם עם אנשי מקצוע, התייעצתם עם מומחים, פיתחתם רעיונות וגיבשתם אותם לכדי פטנט. הסטטוס "פטנט רשום" מכיר בכך שאתם בעלי האמצאה והזכויות עליה שייכות אך ורק לכם.
  • 2בידול עסקי ושיווקי: לפטנט רשום יש ערך כלכלי רב. ראשית, עם פטנט רשום הסיכוי שלכם לגייס משקיעים לפיתוח גבוה מאד. שנית, עם פטנט רשום אין לכם מתחרים שמאיימים לנגוס בקהל היעד ובמכירות – אתם מחזיקים במוצר שאין לאף אחד אחר. 
  • תרומה למוניטין שלכם: הפטנט הוא עוד משהו שאתם עושים במסגרת הפעילות העסקית שלכם. גם אתם תרצו להתגאות בסטטוס של "בעלי פטנט", שיכול לפתוח לכם דלתות ולקדם אתכם – כאנשים פרטיים וכבעלי חברות.

  לשיחת ייעוץ ללא התחייבות אודות תהליך רישום פטנטים, התקשרו אלינו: 077-997-1115