תפריט

המדריך המזורז לחיפוש פטנטים

המדריך המזורז לחיפוש פטנטים נועד עבור כל מי שמעוניין לרשום פטנט על האמצאה שלו. אך לפני שמתחילים בתהליך הארוך והמורכב של רישום פטנט, יש צורך לוודא כי מדובר באמצאה חדשה, שאף אחד לא חשב עליה לפני כן. לכן כדאי להתחיל את החיפוש בצורה עצמאית, באמצעות שימוש בגוגל ומנועי חיפוש נוספים. לאחר מכן, מומלץ לפנות לאנשי מקצוע שמתמחים בתחום, על מנת לוודא כי אכן מדובר על באמצאה חדשנית, שעומדת בכל הקריטריונים הדרושים לצורך רישום פטנט. אנו במשרד עורכי פטנטים כץ, פרזנטי ושות' נשמח לסייע ולייעץ לכם בתחום של חיפוש פטנטים ועריכת פטנטים. אנו נהנים משנים של וותק וניסיון בתחום לצד אלפי לקוחות מרוצים.

המדריך המזורז לחיפוש פטנטים – כל מה שחשוב לדעת בנושא

השלב הראשוני לחיפוש פטנטים כולל חיפוש עצמאי, דבר שכל אחד יכול לעשות ללא שום צורך בעזרה חיצונית. מטרת החיפוש היא לצמצם ככל הניתן את אי הוודאות לגבי תחום האמצאה ומציאת מידע נוסף אודות התחום והאמצאות השונות הקיימות בו. השלב הבא כולל פנייה למשרד מקצועי ומנוסה שמתמחה בתחום של עריכת פטנטים, על מנת להבטיח לעצמכם חיפוש ממוקד, מדויק ויסודי יותר. חשוב לזכור כי תוצאות החיפוש אינן יכולות להעיד בהכרח שהאמצאה המדוברת אינה קיימת,. ככל שיוקצה תקציב גבוה יותר לחיפוש פטנטים, כך עולה הסבירות לחיפוש מעמיק ויסודי יותר. כמו כן, חשוב לזכור שברוב המקרים בקשות לפטנטים אינן מתפרסמות לפני 18 חודשים מיום הגשתם ולכן לא יתגלו בחיפוש.  

המדריך המזורז לחיפוש פטנטים

מלאו פרטיכם מטה ונציגנו ישמחו לענות לכם על כל שאלה שתצוץ

    המדריך המזורז לחיפוש פטנטים – נקודות חיוניות שחשוב לקחת בחשבון

    קודם כל, חשוב לזכור כי הפטנטים השונים יכולים להופיע תחת מגוון רחב של מילות חיפוש שונות, דבר שמקשה באופן משמעותי על תהליך החיפוש. כמו כן, כדאי לדעת כי פניה למשרד עורכי פטנטים יכולה לשפר משמעותית את תוצאות החיפוש, כיוון שהם אלה, שבהמשך הדרך ידונו עם בוחני הפטנטים על היקף הגנת הפטנט. יש לזכור כי לא פעם ניתן למצוא מגוון רחב של פטנטים שונים על אותו הנושא, מאחר וכל אחד מהפטנטים ממוקד בתחום ספציפי. לכן גם במקרה שבו מתקבלים פטנטים דומים, ניתן לרשום פטנט חדש בתחום, אם קיימת התקדמות אמצאתית.  עורך פטנטים מקצועי ילמד את תוצאות החיפוש ומראש יכתוב את הבקשה כך, שהיא תתמקד על במרווח שבין הקיים לבין החדש.  

    אנו במשרד עורכי פטנטים כץ, פרזנטי ושות' נשמח לסייע ולייעץ לכם בתחום של חיפוש פטנטים. אנו נשמח לבצע עבורכם חיפוש במאגרי הפטנטים ולספק לכם את ההמלצות שלנו בתחום. לקבלת ייעוץ, צרו קשר.