תפריט

רישום פטנטים טכנולוגיים

בעידן הנוכחי המגודר לא אחת "כעידן טכנולוגי", מוגשות בכל שנה לרשות הפטנטים כמות גדולה מאד של בקשות עבור רישום פטנטים טכנולוגיים. סביר כי גם אתם, מבלי שאתם ממש מודעים לכך, עושים שימוש (ואולי ממש ברגע זה!) בפטנט טכנולוגי רשום. 

יש לכם רעיון לאפליקציה מצילה חיים, אתם בונים בימים אלו פלטפורמה דיגיטלית חדשה שתשנה את חוקי המשחק או שבידכם מכשיר נייד שחכם יותר מכל המכשירים החכמים האחרים? בכדי שהאמצאה אכן תקבל מעמד של פטנט, היא נדרשת לעמוד ב-4 קריטריונים. שאחד מהם, שיוך לתחום טכנולוגי. אנו נשמח לבחון את האמצאה שלכם ולבדוק האם היא אכן עומדת בתנאים עבור רישום פטנטים טכנולוגיים.

בין האמצאות הנכללות תחת "פטנטים טכנולוגיים":

מלאו פרטיכם מטה ונציגנו ישמחו לענות לכם על כל שאלה שתצוץ

  • חיישנים ומצלמות 
  • תוכנות הגנה למכשירים
  • אפליקציות לסלולר
  • תוכנות ממוחשבות
  • מכשירים עם פונקציות חדשות/מתקדמות ועוד…

  רישום פטנטים טכנולוגיים

  מדוע כדאי להגיש בקשה עבור רישום פטנטים טכנולוגיים?

  כידוע, כדי לבצע רישום פטנטים טכנולוגיים, נדרשים בעלי האמצאה לפרט את הפיתוח והחידוש הטכנולוגי ולכלול אותו בבקשה. וכך, לעתים ישנם ממציאים שמעט נרתעים, כיוון שאינם רוצים לחשוף את הפיתוח הייחודי שלהם, במטרה להגן עליו. מה שקורה בפועל הוא, שמבלי שמוגשת בקשה, גם האמצאה הגדולה, החדשנית והטכנולוגית ביותר, לא תזכה למעמד של פטנט ולכן היא לא תהיה מוגנת. 

  רישום פטנטים טכנולוגיים מגן עליכם, ומבטיח כי הרעיון שלכם יהיה רשום על שמכם. מה היתרון?

  • הפטנט מעניק לכם הגנה וזכויות ומונע ממתחרים להעתיק את הפטנט
  • קניין רוחני: ההשקעה והעבודה שלכם מקבלות הכרה רשמית
  • לרישום פטנט גם ערך כלכלי. כשהזכות לשווק ולמכור את המוצר נשוא הפטנט שמורה רק לכם, אין לכם תחרות ורק אתם מרוויחים

  "רק עורך פטנטים מתחום הטכנולוגיה יוכל לסייע לי?"

  כל עוד הפטנט שלכם משויך באופן ישיר לתחום הטכנולוגיה, כדאי בהחלט לבחור בעורך פטנטים מתחום זה. גם עורך פטנטים שמתמחה בתחומים אחרים יוכל לערוך עבורכם את הבקשה לרישום הפטנט, אלא שתמיד עדיף לעבוד עם עורך שדובר ב"שפתכם", מכיר לעומק את עולם הפטנטים הטכנולוגיים, מודע לתקדימים שונים, מכיר את הדרישה לרישום פטנטים טכנולוגיים וכיוצא בזה.

  "לאן הבקשה שלי מוגשת ומי מטפל בה?"

  לאחר שנערוך את פירוט בקשת הפטנט, נשלח את הבקשה לרשות הפטנטים בירושלים. משך ההמתנה לבחינה משתנה בהתאם לתחום אליו משויך הפטנט שלכם. התחום הטכנולוגי למשל הוא תחום מאד פופולארי, כך שסביר שזמן ההמתנה יהיה ארוך יותר בהשוואה לפטנטים מתחומים אחרים. מי שיבדוק את הפטנט הוא בוחן פטנטים, שיתרשם מהפטנט, מהפירוט הטכני שלו, עמידתו בקריטריונים וכיוצא בזה.

  "אשמח להתייעצות ראשונית לפני שאני מתחיל את התהליך. זה אפשרי?"

  בוודאי. אנחנו מזמינים אתכם לפנות אלינו בכל שאלה מקצועית. במשרד "כץ פרזנטי ושות'", אנו שמחים לייעץ לכם ללא עלות וללא התחייבות. במידה ויש לכם שאלה אודות אורכו של התהליך, העלויות הצפויות ובחינה של כשירות האמצאה שלכם, אנו נשמח לסייע. לפרטים נוספים אודות רישום פטנטים טכנולוגיים, התקשרו – 077-9971115