תפריט

רישום פטנטים לכלי נשק

רישום פטנטים לכלי נשק

חברות ישראליות רבות מוכרות כיום אמצעי לחימה וכלי נשק למדינות שונות בעולם. ישראל לא רק מעצמה ביטחונית, אלא גם מעצמת היי-טק: יצירתית, מתקדמת, בועטת וחדשנית.

אם גם אתם עומלים בימים אלו על פיתוח חדשני ומתקדם שטרם מוכר בעולם אמצעי הלחימה, מומלץ גם לכם לבדוק את האפשרות לרשום אותו כפטנט.

מלאו פרטיכם מטה ונציגנו ישמחו לענות לכם על כל שאלה שתצוץ

  בעולם אוטופי אמצעי לחימה וכלי נשק אולי לא היו רלוונטים, אך במציאות הנוכחית, דווקא כן. איומי הטרור על העולם המערבי תופסים את הכותרות על בסיס יומי, אך הודות לפיתוחים מתקדמים המאפשרים לוחמה בטרור, ניתן להבטיח את שלומם וביטחונם של רבים ברחבי העולם. רישום פטנטים על כלי נשק מאפשר לכם לשמר את הרעיון שפיתחתם כבלעדי לכם, להבטיח כי תזכו בהכרה וגם ברווח הכלכלי הצפוי.

  המוטיבציה שלכם לרשום את כלי הנשק כפטנט

  כידוע, כלי נשק לא מפותחים ביום אחד, אלא שנדרשת עבודה מאומצת והשקעה רבה בזמן וכסף. על תוצר מוגמר בדמות כלי נשק או אמצעי לחימה, עומלת שורה של אנשי מקצוע מתחומים שונים. מבלי שאתם רושמים את ההמצאה שלכם כפטנט, אתם חשופים לשלל העתקות וחיקויים. ההשלכות:

  • על ההמצאה שלכם תרצו לקבל קרדיט, ובצדק. כשאינכם רושמים את כלי הנשק כפטנט? כל אחד יכול לטעון כי הוא זה שפיתח, עמל והביא בשורה חדשה ומתקדמת.
  • הרווחים בעקבות שיווק ומכירת כלי הנשק – נחתכים! כל עוד כלי הנשק רשום כפטנט, אתם הבלעדיים לעשות בו שימוש מסחרי, תוך שאתם מוגנים מפני חיקויים והעתקות שונות.

  בזמן שאתם עומלים על ההמצאה שלכם, אנו עובדים בשבילכם

  עורך הפטנטים עתיר ניסיון חיוני והכרחי בתהליך הגשת הבקשה למשרד הפטנטים. עורך הפטנטים מבצע את כל הבדיקות הנדרשות, זאת בכדי להבטיח כי כלי הנשק או אמצעי הלחימה שאותו תרצו לרשום כפטנט, עומד בכל התנאים הנדרשים ומגן עליכם כראוי. חשוב להבין כי לעתים ההיכרות של הלקוח עם השוק אליו הוא משתייך, חלקית.

  עורך הפטנטים מבצע סקירה מקיפה אודות פני השוק, אילו אמצעי לחימה וכלי נשק קיימים בו, מהן הבשורות העדכניות ביותר ובעיקר – האם כלי הנשק שלכם עומד בתנאי של חידוש עולמי. כמו כן, בשלבים מתקדמים יותר, עורך הפטנטים ידאג גם לכל הבירוקרטיה הנדרשת – מתשלום האגרות (בישראל ובעולם), דרך הגשת הבקשה בפועל ועד קבלת האישור הנכסף.

  חשיבותן של הבדיקות המקדימות טרם היציאה לדרך

  רבים רוצים להגיש את הבקשה למשרד הפטנטים כמה שיותר מהר. המוטיבציה: "להשיג את המתחרים", זאת בעקבות שמועות על חברות המפתחות מוצרים זהים המבוססים על אותו הרעיון.

  לפני שמתחילים לעמול על הגשת הבקשה, יש לבצע מחקר ברמה הארצית והבינלאומית, במטרה לשלול כל סיכוי כי ישנם כלי נשק או אמצעי לחימה קיימים זהים. אנו נבצע את הבדיקה הזו בעבורכם, באמצעות גישה שיש לנו למאגרים רלוונטים.

  שימו לב: לפני שמתחילים לעמול על הגשת הבקשה שלכם, מומלץ להבטיח כי הרעיון שלכם עומד בכל הקריטריונים הנדרשים לרישום פטנט.

  מעוניינים בייעוץ ראשוני? פנו אלינו!

  אתם רוצים לבצע בדיקה ראשונית אודות ההמצאה שלכם וסבירות רישומה כפטנט? המשרד שלנו, משרד עורכי פטנטים כץ, פרזנטי ושות', מציע מענה מלא ומקצועי בתחום עריכת הפטנטים והקניין הרוחני. אנו מלווים חברות סטארט אפ גדולות ועד עסקי בוטיק בשלל תחומים כבר כשני עשורים!

  אנו מזמינים אתכם לפנות אלינו ולקבל ייעוץ ראשוני – ללא עלות וללא התחייבות!