תפריט

גאווה ישראלית: פטנטים ישראלים שכולם מכירים

לא מעט מהפנטים המפורסמים והמוכרים ביותר, הומצאו על ידי ישראלים, דבר שמסביר את העובדה, כי ישראל נמצאת במקום החמישי בעולם מבחינת כמות הפטנטים שמוגשים בכל מדינה לנפש. לא מעט ישראלים אוהבים לחשוב בצורה יצירתית, דבר שמאפשר אמצאות מיוחדות. ניתן היום למצוא לא מעט פטנטים ישראלים שכולם מכירים, מאחר ומדובר בהצלחה מסחררת. אנו במשרד עורכי פטנטים כץ, פרזנטי ושות' מספקים לכל אחד ייעוץ מקצועי בנוגע לרישום ועריכת פטנטים. אנו מתמחים בתחום מזה שנים ונהנים מלא מעט וותק וניסיון. כדאי לציין כי אנו מעסיקים את טובי עורכי הפטנטים בארץ ומקפידים על שירות מקצועי, אישי ואדיב לכל אורך הדרך.

פטנטים ישראלים שכולם מכירים – הרשימה המלאה

ניתן כמובן למצוא לא מעט סוגים שונים של פטנטים שהומצאו על ידי ישראלים, מאחר שבכל שנה מוגשות אלפי בקשות לרישום פטנטים חדשים. אך ישנם פטנטים שמהווים חלק בלתי נפרד מהחיים שלנוואנו לא מסוגלים לדמיין את החיים שלנו בלעדיהם. קשה להאמין כי לפני רישום הפטנט, אף אחד לא השתמש במוצרים האלווהיום מדובר על חלק אינטגרלי מחיי היומיום שלנו.

  • דיסק און קי. אחד הפטנטים המוכרים והמפורסמים ביותר בעולם, המהווה ללא ספק גאווה ישראלית בלתי מעורערת. פטנט זה מאפשר לכל אחד לאחסן מידע ולהעביר אותו בין המחשבים השונים, ללא שום קושי וללא שום בעיה. פטנט זה משמש הן אנשים פרטיים שמעוניינים לחלוק במוסיקה, תמונות או קבצים שונים והן חברות וארגונים הזקוקים לפתרון נוח וזמין לאחסון והעברת מידע בקלות ובמהירות.
  • מנעול רב בריח. אמצאה ישראלית חשובה וחיונית ביותר, המאפשרת לכל אחד לשמור על הביטחון שלו ושל בני משפחתו. מנעול רב בריח מאפשר נעילה פיזית ברמה הגבוהה ביותר והוא מהווה עד היום את המנעול המוביל והמומלץ ביותר לשימוש בכל רחבי העולם. מנעול זה משמש את רוב חברות התעופה על מנת לנעול את דלתות המטוס ולמנוע בכך מצבים בהם אחד הנוסעים עלול לפתוח את הדלתות בזמן הטיסה. מסיבה זו מדובר על המנעול המוכר ביותר בכל רחבי העולם.
  • דוד שמש. לא רבים מודעים לכך, שדוד השמש מהווה פטנט ישראלי שמשמש את רוב האנשים בארץ. מדובר על מוצר ששיפר את איכות החיים של רוב האנשים וסיפק פתרון יעיל ומהיר למים חמים, ללא שום צורך לבזבז חשמל.
  • ICQ הייתה אמצאה ישראלית מהפכנית, שהיוותה את אחת מתוכנות המסרים הראשונות ביותר בעולם. זוהי תוכנה חינמית, שאפשרה לכולם לשוחח עם אנשים מכל רחבי העולם בכל רגע נתון.

אנו במשרד עורכי פטנטים כץ, פרזנטי ושות' נשמח לספק לכל אחד ייעוץ מקצועי בנוגע לרישום ועריכת פטנטים. לקבלת פרטים נוספים, צרו קשר.

מלאו פרטיכם מטה ונציגנו ישמחו לענות לכם על כל שאלה שתצוץ